Б/В кавомашина Bosch VeroCup 100 TIS30159DE
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Насолоджуйтеся максимальним ароматом кави одним натисканням кнопки з інноваційною системою Bosch. Оптимальна температура заварювання забезпечує користь вашим зернам, і ви завжди насолоджуєтеся повним ароматом. Еспресо, капучіно або латте макіато одним натисканням кнопки, насолоджуйтесь кавовими напоями швидко та комфортно завдяки приготуванню одним дотиком. На великій панелі управління ви відразу побачите весь вибір. Просто ідеальна молочна піна, капучинатор спінить молоко замість вас. Налийте молоко в чашку або склянку, дайте йому спінитися, додайте каву та насолоджуйтесь.
Завдяки інтелектуальній системі кава автоматично готується з оптимальною температурою заварювання від 90 °C до 95 °C, усі смаки можуть повністю розкритися. Це гарантує майстерну технологію незрівнянно якісного еспресо.

Характеристики:
- Тип: автоматична
- Використана кава: зерна
- Потужність: 1300 Вт
- Об'єм: 1.4 л
- Максимальний тиск: 15 бар.
- Місткість контейнера для зерен: 250 г
- Настроювання: контроль міцності кави, розмір порції
- Автоматична декальцинація: Так
- Регулювання жорсткості води: Так
- Можливість приготування капучино: автоматичне приготування
- Автовимкнення: Так
- Вбудована кавомолка: Так
- Регулювання ступеня помелу: Так
- Одночасне приготування двох чашок: Так
- Дисплей: Так
- Подавання гарячої води: Так
- Контейнер для відходів: Так
- Знімний лоток для збирання крапель: Так
- Індикатор рівня води: Так
- Розміри (Ш.В.Г) — 25 x 42 x 38 см
- Вага: 7.1 кг
- Країна виробник: Словенія
- Гарантійний термін: 3 міс
- Стан: Вживана
Просто ідеальна молочна піна: капучіно, латте макіато Забудьте про складне спінювання молока. MilkMagic Pro робить це автоматично за вас, і ви можете легко приготувати свій капучіно або латте макіато з надзвичайно дрібнопористою молочною піною. Носик для приготування кави та спінювач молока регулюються по висоті. Незалежно від того, чи то маленькі чашки для еспресо, чи склянки для латте макіато висотою до 13 см. Просто налийте молоко в чашку або склянку, дайте йому спінитися, додайте каву та насолоджуйтесь.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.4 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 10 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
- Ціна: 6 200 ₴






