
Б/В кавомашина Delonghi Magnifica ESAM 4000.B
- В наявності
- Код: ESAM 4000.B
5 980 ₴
Б/В кавомашина Delonghi Magnifica ESAM 4000.B
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Універсальні можливості та вигідна ціна кавоварки DeLonghi ESAM 4000.B Magnifica дозволяють її власнику насолоджуватися кавовими напоями, приготованими за класичною рецептурою. Апарат не тільки автоматично варить еспресо і навіть здатний почастувати молочно-кавовими коктейлями! Споживання електроенергії у робочому режимі – 1450 Ватт. Автоматичний перехід у режим очікування та автоматичне вимкнення. Кавомолка з контейнером для зерен на 200 гр..
Система «Cappuccino» приготує напій з пишною молочною пінкою. Кавова машина має спеціальний термоблок для підтримки необхідної температури, завдяки чому розкриваються аромат і смак кави. Крім того, попередньо змочує кавовий порошок для того, щоб напій вийшов таким, як в справжніх кав'ярнях. Кавомолка зробить напій саме таким, як вам подобається, адже вона має 13 ступенів помелу. Кавомашина Delonghi ESAM 4000 B Magnifica – це компактність, мультифункціональність, гарний дизайн, відмінна якість.
- Приготування напоїв в один дотик
- Одночасне заварювання 2 чашок еспресо
- Пишна молочна пінка завдяки традиційному капучинатору
- Вибирайте смак та кількість
- Класичний дизайн
- Просте керування

Характеристики:
- Потужність: 1450 Вт
- Тиск: 15 Бар
- Колір: чорний
- Об'єм резервуару для води: 1,8 л
- Об'єм контейнера для зерен: 200 г
- Тип керування: кнопково-механічний
- Контроль міцності: Так
- Автоматичне вимкнення: Так
- Використання меленої кави: Так
- Підставка для чашок: Так
- Декальцинація: Так
- Режим енергозбереження: Так
- Кавомолка з 13 ступенями помелу: Так
- Програмована жорсткість води: Так
- Швидка пара: Так
- Знімний резервуар для крапель з індикацією заповненості: Так
- Знімний заварний пристрій: Так
- Знімний резервуар для води: Так
- Приготування 1 чашки: Так
- Приготування 2 чашок: Так
- Режим очікування: Так
- Місткість контейнера для кавової гущі: 14
- Регулювання дозатора під висоту чашки: 90-120 мм
- Габарити (ВхШхГ): 36 х 28х 40 см
- Вага: 10 кг
- Країна виробник: Румунія
- Гарантія 3 міс.
- Стан: Вживаний
Встановлена в даній моделі помпа, створює тиск в системі до 15 Бар, чого вистачає для швидкого приготування до 2-х стандартних порцій еспресо. Крім того, наявність механічного капучинатора дозволяє урізноманітнити асортимент напоїв латте або капучино, просто збивши молоко в пишну пінку струменем перегрітого пара. Зручна кнопкова система управління з кнопками і перемикачами на передній панелі гранично проста в освоєнні, і вже з першої-другої спроби ви повністю звикнете до приготування кави по натисканню кнопки.









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 14 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 200 г |
- Ціна: 5 980 ₴










