
Б/В кавомашина Philips LatteGo EP5441
- В наявності
- Код: EP5441
15 880 ₴
Б/В кавомашина Philips LatteGo EP5441
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
12 видів смачних кавових напоїв. Легко готуйте запашні кавові напої, як-от еспресо, кава, капучино та лате-мак’ято, одним натисненням кнопки. LatteGo прикрашає молочні напої ніжною однорідною пінкою, систему легко налаштовувати та можна помити лише за 15 секунд. Ця повністю автоматична еспресо кавомашина миттєво забезпечує ідеальні результати без жодних проблем.
Характеристики:
- Бренд: Philips
- Серія: 5400
- Потужність: 1500 Вт
- Тиск: 15 бар
- Об'єм резервуару для води: 1.8 л.
- Місткість контейнера для зерен: 275 г.
- Максимальна висота дозатора: 150 мм.
- Ємність для молока: 260 мл.
- Використана кава: зерна, мелена
- Приготування капучіно: автоматичне
- Управління: сенсорне
- Кількість чашок, що одночасно готуються: 2
- Види напоїв: еспресо, капучино, кава, латте макіато, американо
- Розміри (ВхШхГ): 37.1 x 24.6 x 43.3 см.
- Вага: 8 кг.
- Країна виробник: Румунія
- Гарантія: 6 міс.
- Стан: Вживана
Функції:
- подача гарячої води для чаю
- регулювання міцності кави (ступеня помелу)
- вибір порції (1 або 2 чашки)
- регулювання кількості води
- програмування температури води
- програмування кількості молока
Насолоджуйтеся капучино із шовковистою молочною пінкою та можливістю додавати улюблені рослинні замінники молока. Завдяки технології піноутворення в циклонній камері LatteGo перетворює різні типи молока та його рослинних замінників із потрібними жирністю та вмістом білка в максимально щільний шар пінки.
Для приготування кави з молочною піною капучинатор LatteGo збиває молоко в ємності 0,26 літра і подає піну в чашку. Міцність та об'єм порції задаються в меню My Coffee Choice. 275 грам зерен кави засипаються в герметичний контейнер, а перед приготуванням напою потрібна кількість перемелюється керамічними жорнами з 12 ступенями помелу.







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 371 мм |
| Глибина | 433 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 12 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
- Ціна: 15 880 ₴










