
Б/В кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 660
- Готово до відправки
- Код: NICR 660
9 499 ₴
Б/В кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 660
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Автоматична кавомашина NIVONA CafeRomatica 660 — це ідеальний вибір як для досвідчених гурманів, так і для початківців, що тільки відкривають для себе багатогранний світ смачної та ароматної кави. Модель оснащена системою налаштування власних рецептів, розумними програмами очищення, моніторингом рівня води, екорежимом для заощадження енергії, а також має просте керування, що зробить ваш користувацький досвід легким та комфортним.
Отримайте максимум від кожної краплі вашого ранкового еспресо завдяки Aromatica System. Ця система розкриває повний букет аромату та смаку зерен. Спочатку тихий конічний млин із загартованої сталі дбайливо перемелює каву згідно з вашими уподобаннями, а потім, у відсіку для заварювання, під тиском 15 бар кава змішується з водою, надаючи напою вишуканий та насичений аромат.
NIVONA CafeRomatica 660 виконана у лаконічному дизайні з фронтальною панеллю білого кольору. Невеликі габарити, відсутність зайвих зовнішніх елементів та стримана колірна гама дозволять кавомашині з легкістю стати гармонійною частиною будь-якого сучасного кухонного інтер’єру. Гнучкі налаштування допоможуть персоналізувати ваш досвід користування NIVONA CafeRomatica 660 та готувати смачні авторські напої.

Характеристики:
- Модель: NICR 660
- Тип: Еспресо автоматична
- Потужність 1455 Вт
- Тиск 15 бар
- Кольоровий РК-дисплей: Так
- Вбудована кавомолка: Так
- Приготування капучіно: Так.
- Регулятор міцності кави: Так
- Приготування двох чашок: Так
- Функція автоматичного відключення: Так
- Персональне програмування "моя кава": Так
- Регульований за висотою до 14 см диспенсер
- 4 ступені налаштування жорсткості води
- Регулювання об'єму напоів від 20 до 240 мл.
- Об'єм резервуару для води 2.2 л.
- Контейнер для кавових зерен: 250 г
- Мелена кава: Так
- Зернова кава: Так
- Подача гарячої води: Так
- Дренажний відсік для крапель:Так
- Система самоочищення: Так
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір: Чорний
- Розміри (Ш.В.Г): 24 x 34 x 46 см
- Вага: 9 кг
- Стан: Вживаний
- Гарантія: 3 міс.
Догляд за кавомашиною NIVONA CafeRomatica 660 — максимально простий і не займатиме у вас багато часу. Модель оснащена знімним заварним блоком для легкого очищення. Видалення накипу та промивання здійснюється одним натисканням кнопки.










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nivona |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 2.2 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1455 Вт |
| Стан | Вживані |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 10 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
- Ціна: 9 499 ₴










