
Б/В кавомашина Melitta CAFFEO Varianza CSP F 57/0-102
- Готово до відправки
- Код: F 57/0-102
11 290 ₴
Б/В кавомашина Melitta CAFFEO Varianza CSP F 57/0-102
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Melitta CAFFEO Varianza вражає простим та інтуїтивним управлінням. Просто виберете один з 10 представлених різновидів напоїв (Латте макіато, кафе крему, капучіно, еспресо, ристретто, лунго та багато іншого) і насолоджуйтесь насиченим смаком ароматної кави. Кавові напої, молочна піна та гаряча вода доступні одним натисканням кнопки. Крім того, машина забезпечена програмованим режимом енергозбереження та функцією автоматичного відключення.
Компактна конструкція. Кавомашина Melitta Varianza встановлює нові стандарти компактності. Форма куба вражає візуально і, крім того, дуже компактна, тому Ви зможете знайти відповідне місце для кавоварки в будь-якому місці.

Характеристики:
- Тип кавомашини: автоматична
- Тиск: 15 бар
- Потужність: 1450 W
- Тип кави: 3ерна
- Система спінювання молока: вбудована (автоматична)
- Кавомолка: сталева кавомолка
- Об'єм резервуара для води: 1,2 l
- Об'єм резервуара для кави: 125 g
- Система нагріву: Термоблок
- Управління: Електронне
- Дисплей: Кольоровий TFT-дисплей
- Відповідний фільтр: Claris Pro Aqua
- Фільтр в комплекті: немає
- Колір: сріблястий
- Регулювання висоти диспенсера: так
- Швидкий нагрів: так
- Знімний контейнер для молока: так
- Знімний контейнер для води: так
- Індикатор рівня води: так
- Одночасне приготування двох порцій кави: так
- Моя кавова функція: немає
- Регулювання рівня помелу кави: так
- Регулювання міцності кави: так
- Регулювання температури кави: так
- Гігієна та чистка кавомашини: Автоматична програма очищення та видалення накипу; налаштування жорсткості води; знімний заварювальний блок
- Додаткові функції: попереднє заварювання
- Розміри (Ш х В х Г) : 253 x 390 x 380 мм
- Вага з упаковкою: 8.3 кг
- Стан: Вживана
- Гарантія: 3 міс.
Доступні напої:
- Американо; Кава з молоком; Кава-крема; Кава-латте; Капучино; Еспресо; Еспресо мак'ято; Латте мак'ято; Лунго; Рістретто
10 сортів кави. Завдяки кнопкам управління, ви можете вибрати один із 4 класичних рецептів –
еспресо, кафе крему, капучіно та латте макіато натисканням однієї кнопки. Використовуючи функцію рецепту, Ви можете приготувати 6 додаткових різновидів кави:
ристретто, лунго, американо, еспресо макіато, латте, кава з молоком.
Функція One Touch. Якщо Ви захочете приготувати одну із шести запрограмованих різновидів кави, тепле молоко, молочну пінку або гарячу воду зробіть це лише одним натисканням.
Оригінальний процес приготування. приготування кави вимагає дотримання певної послідовності інгредієнтів, що додаються. Приміром, для приготування Latte Macchiato
еспресо додається відразу після додавання молока та молочної піни, та є тонким шаром між молоком і піною.
TFT кольоровий дисплей. Кольоровий TFT дисплей високої роздільної здатності робить
використання машини є максимально простим. Зрозумілі покрокові інструкції допоможуть здійснити навігації в меню.
Більше не переставляйте чашку молочної піни. Виведення кави All-in-One з двома насадками для кави, молока та молочної піни,а так само гарячої води дозволяє вам приготувати улюблений напій без переміщення чашки. Крім того, він регулюється за висотою до 140 мм.
завжди зможете пити каву зі своєї улюбленої чашки, навіть якщо вона для латте маккіато.
А з режимом Double Cup Ви зможете приготувати дві чашки улюбленого напою одночасно.
Автоматичне очищення та декальцинація. Дисплей кавомашини Varianza автоматично покаже, коли слід зробити очищення чи декальцинацію. Програми очищення та декальцинації легко запускаються з меню.
Легке очищення пором. На додаток до інтенсивного очищення молочної системи, легке очищення пором забезпечує швидке та гігієнічне очищення. Елементи машини через які проходить молоко, очищаються за допомогою окропу та пари. Ця функція спрацьовує автоматично, або вмикається вручну після кожного приготування кави або. Функція очищення доступна через меню. Блок заварювання може бути зміщений у бік для простоти очищення.
Внутрішня поверхня кавоварки також може бути очищена.










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melitta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.2 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Торгові магазини, Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 253 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 125 г |
- Ціна: 11 290 ₴










