Б/В кавомашина Delonghi ECAM 25.462 B
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
DeLonghi ECAM 25.462 B це кавомашина, що готує смачний та ароматний еспресо за допомогою дотику однієї кнопки., також її функціонал дозволяє приготувати дві ідеальні чашки еспресо з високим вмістом крему за один цикл приготування.
Автоматична система кавомашини DeLonghi ECAM 25.462 B, для приготування капучино включає в себе вбудований контейнер для молока з функцією автоматичного очищення, яка виробляє ніжне молоко для лате та спінене молоко для капучино та італійського макіато. Контейнер для молока знімається, що дозволяє поміщати його в холодильник між використаннями, тому молоко не витрачається даремно.
Насолоджуйтесь ідеальним поєднанням насолод. Вершковий капучино з густою молочною піною, завжди ідеальної температури, аж до останньої краплі. Функція автоматичного очищення, вбудована в ручку регулювання піни, забезпечує легке та безпечне очищення всіх компонентів піноутворювача. Виберіть свій улюблений макіато, флет вайт і молочний з інтуїтивно зрозумілого меню молочних напоїв.
Характеристики:
- Виробник: Delonghi
- Призначення: Побутове
- Тип кофеварки: Еспресо
- Тип: Автоматична
- Тип кави: Зерна, Мелень
- Об'єм: 1.8 л
- Тиск: 15 бар
- Споживана потужність: 1450 Вт
- Об'єм контейнера для зерен :250 г
- Контейнер для відходів: 14 порц.
- Розміри (В. Ш.Г.): 340 x 238 x 430 мм
Вага: 9 кг - Колір корпусу: Чорний
- Гарантійний термін: 3 міс
- Стан: Вживані
Додаткові функції:
- Капучинатор: Так
- Спосіб приготування капуччино: автоматичний
- Спосіб приготування еспресо: автоматичний
- Контроль міцності кави: Так
- Індикатор роботи: Так
- Регулювання температури кави: Так
- Регулювання жорсткості води: Так
- Індикатор рівня води: Так
- Регулювання ступеня помелу: Так
- Швидка пара: Так
- Функція автовідключення: Так
- Подача гарячої води: Так
- Одночасне приготування двох чашок: Так
- Автоматичне очищення від накипу: Так
- Підігрів чашок: Так
- Знімний лоток для збору крапель: Так
- Контейнер для відходів: Так











| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Підсвічування дисплея | Так |
- Ціна: 10 350 ₴












