Б/В кавомашина Delonghi Eletta Explore ECAM 450.55
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 6 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Приготування класичних та нестандартних кавових напоїв чи коктейлів відтепер стає прерогативою не лише професіональних барист! Купивши кавомашину DeLonghi ECAM 450.55 S Eletta Explore, ви можете створювати їх самостійно, навіть не володіючи унікальними навичками. Все просто, зручно та швидко. Ви буквально робите замовлення, а кавомашина його виконує. Потужна, але економна, із запасом води 1,8 л і містким контейнером для зерен (250 г) вона стане хорошим вибором для кожного, хто вважає за краще насолоджуватися кавою в компанії таких же поціновувачів. Крім того, завжди можна вигадати новий кавовий напій за власною рецептурою, зберегти в пам'яті пристрою, щоб потім здивувати гостей.

Характеистики:
- Потужність: 1450 Вт.
- Тиск: 19 Бар.
- Колір виробу: сірий
- Об'єм резервуару для води: 1,8 л.
- Об'єм контейнера для зерен: 250 г.
- Тип управління: сенсорне
- Функція автоматичного Капучино: є
- Функція автоматичного Латте: є
- Функція автоматичного Макіато: є
- Функція автоматичне молоко: є
- Функція кава Лонг: є
- Програмування напою вручну: є
- Автоматичне відключення: є
- Габарити (ВхШхГ): 38,5x26х45 см.
- Вага: 11,4 кг.
- Стан: вживаний
- Гарантійний термін: 6 міс.
- Країна виробник: Італія
Помпа підвищеної потужності. При споживанні в режимі варіння 1450 Вт, кавомашина решту часу перебуває в режимі готовності, залишаючись максимально економною. Запас води 1,8 л позбавляє необхідності поповнювати резервуар після кожного приготування кави. Важливою особливістю, на яку варто звернути увагу, є потужна (19 Бар) помпа. Саме ця потужність визначає швидкість приготування еспресо. Хоча, згідно з класичною рецептурою вам потрібно всього 9 Бар, на практиці «зайві» 10 виявляться зовсім не зайвими. За рахунок надлишку потужності помпи, еспресо буде приготовлене приблизно на 30% швидше, ніж у кавомашині з помпою на 15 Бар.
Функціонал та особливості. У цій моделі використовується новітній пульт керування із сенсорними клавішами та кольоровим дисплеєм (TFT). Дуже зручний та з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Замовити напої можна одним рухом пальця. Передбачено три основні системи приготування: LatteCrema System, LatteCrema Hot, LatteCrema Cool. Відповідно, класичне еспресо може бути подане навіть трохи охолодженим. Сервісний функціонал цілком стандартний – автоочищення, автовимкнення при простої, режим видалення накипу (докладніше описаний в інструкції, що додається).
Еспресо з молоком. А це вже ті самі коктейлі з пінкою, улюбленою для багатьох! Прилад оснащений автоматичним капучинатором і може готувати гаряче молоко, латте, макіято або капучино, а також створювати коктейлі відповідно до ваших персональних налаштувань.













| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 19 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.4 кг |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 12 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
- Ціна: 22 499 ₴











