Б/В кавомашина Delonghi PrimaDonna Avant ESAM 6700
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
По широкому набору функцій, кількості напоїв, швидкості і якості приготування кави ця кавоварка для дому не має конкурентів у своєму ціновому діапазоні. Немов у музичному інструменті, кожна її характеристика, від міцності і температури напою до пишності молочної пінки, індивідуально налаштовується під ваш смак. Каву, як у професійній кав'ярні, тепер можна приготувати у себе вдома.
Надійна і довговічна в роботі, кавоварка Delonghi не потребує постійної уваги користувача. Вона сама повідомить вас про необхідність долити воду або очистити контейнер для відходів, але завдяки містким розмірам вам точно не доведеться робити це занадто часто.

Характеристики:
- Тип: автоматична
- Система Автокапучино: капучино, латте макіято и кафе латте
- Вбудована кавомолка: 13 ступенів помелу
- Тип кави: в зернах і мелена
- Місткість резервуару для води: 1,8 л
- Контейнер для відходів: 14 порцій
- Потужність: 1450 Вт
- Тиск: 15 Бар
- Кількість чашок: 2
- Місткість кавомолки: 250 г
- Вага: 12,5 кг
- Розміри (ВхШхГ): 42 х 28,5 х 38 см
- Країна виробництва: Італія
- Стан: Вживана
- Гарантія від магазину: 3 міс
Будь-який напій однією кнопкою. За допомогою натискання всього однієї кнопки ви можете приготувати не тільки класичні еспресо, ристретто або американо, а й повітряні капучино, кафе латте і латте макіато. Кавоварка Делонгі самостійно зіб'є молоко в пишну піну обраної вами щільності і доповнить порцією запашної кави. Завдяки наявності двох незалежних нагрівальних систем приготування молочного напою відбувається максимально швидко. Спеціальна система очищення забезпечує повну гігієнічність молочника: всі ділянки кавомашини, які контактують із молоком, ретельно промиваються гарячою водою і парою.
Вбудована кавомолка. Найбільш насичена і смачна кава виходить тільки із свіжомелених зерен. У кавомашині delonghi primadonna за якісний і рівномірний помел відповідає вбудована кавомолка з металевими жорнами і 13 ступенями помелу. Завдяки запатентованій технології tubeless, необхідна порція зерен подрібнюється відразу перед приготуванням кави і використовується повністю, не залишаючи в системі залишків меленої кави. Свіжомелені зерна, ідеальний тиск, температура і технологія заварювання максимально розкривають всі грані смаку кавового зерна.
Індивідуальне налаштування. Параметри кавомашини Delonghi можливо легко налаштувати за своїми уподобаннями: міцність, температуру, обсяг напою, пишність пінки, пропорції кави і молока. Всі зміни вносяться в електронне меню і запам'ятовуються кавоваркою для наступних використань. Складно знайти кавомашину із таким же широким функціоналом і інтуїтивно зрозумілим управлінням. Ви також можете встановити час автоматичного включення і виключення кавомашини: виробник подбав про те, щоб ви отримали свою ранкову каву максимально швидко.









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Місткість контейнера для відходів | 14 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
- Ціна: 11 280 ₴











