
Б/В кавомашина Saeco PicoBaristo Deluxe SM5572
- В наявності
- Код: SM5572
15 290 ₴
Б/В кавомашина Saeco PicoBaristo Deluxe SM5572
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
12 автоматичних напоїв: Кавомашина Saeco PicoBaristo Deluxe вражає кількістю автоматичних напоїв. Найпопулярніші опції (еспресо, кава, американо, капучино, лате макіато, café au lait, подача гарячої води) представлені на сенсорній панелі у вигляді піктограмок. В додатковому меню ви також знайдете: ристрето, еспресо лунго, подвійний еспресо, кафе крема, еспресо макіато, меланж, вспінене молоко.

Характеристики:
- Виробник: Saeco
- Тип кавоварки: Еспресо автоматична
- Тип управління: Сенсорне
- Тип використовуваної кави: Зерна, Мелений
- Об`єм: 1.8 л
- Тиск помпи: 15 бар
- Споживана потужність: 1900 Вт
- Об'єм контейнера для зерен: 250 г
- Довжина мережевого шнура: 1 м
- Місткість контейнера для відходів: 15 порц.
- Колір корпусу: Чорний
- Спосіб приготування капуччино: автоматичний
- Контроль міцності кави: Так
- Регулювання температури кави: Так
- Регулювання жорсткості води: Так
- Регулювання ступеня помолу: Так
- Швидкий пар: Так
- Функція автовідключення: Так
- Подача гарячої води: Так
- Одночасне приготування двох чашок: Так
- Автоматичне очищення від накипу: Так
- Знімний лоток для збору крапель: Так
- Габаритні розміри (В.Ш.Г.): 340 x 221 x 430 мм
- Вага 8.7 кг
- Країна виробник: Румунія
- Гарантійний термін: 6 міс
- Стан: Вживана
Професійна якість заварювання: Якісний та точний помел без перегрівання за допомогою міцних керамічних жорен, попереднє змочування кавової таблетки, екстракція кави з правильним тиском води та температурою, що забезпечується технологією швидкого нагріву бойлера з алюмінію і нержавіючої сталі. Не дарма ця кавоварка для дому має в своїй назві слово «бариста». Як справжній професіонал, вона подбає про те, щоб у вашій чашці опинилася кава із кремовою пінкою і правильно розкритим смаком.
4 профілі користувача: Кавомашина надає користувачу безмежні можливості для індивідуального регулювання. По-перше ви можете налаштувати параметри кожного автоматичного напою, представленого на панелі, однак це ще не все. Безперечною перевагою цієї моделі та чудовим рішенням для комфорту її використання є саме індивідуальні профілі користувача. Обирайте один із 4 профілів та налаштовуйте під свій смак міцність, об’єм кави, об’єм молока, температуру, смак (час попереднього змочування) для кожного з напоїв.
Технологія Latte Perfetto: Молочна пінка, приготована в PicoBaristo Deluxe, містить меншу кількість великих повітряних бульбашок, вона має дрібну оксамитову текстуру з ідеальною температурою та співвідношенням пінки до молока.
Очищення системи подачі молока: Після приготування молочного напою, кавоварка Саєко запропонує автоматично очистити гарячою водою носик подачі вспіненого молока. Також передбачено функцію інтенсивної щомісячної очистки молочника спеціальним засобом. Смакуйте молочними напоями, не переживаючи за безпеку та гігієнічність їх приготування.
Автоматична очистка: Функція авто декальцинації допоможе очистити водні каналі кавомашини від накипу, а авто очистка блока заварювання – видалити кавові масла. Для очищення від залишків кави достатньо промити знімний блок заварювання простою водою.









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeco |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 221 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 15 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
- Ціна: 15 290 ₴










