
Б/В кавомашина Melitta Avanza series 600 F27/0-100
- В наявності
- Код: F27/0-100
9 390 ₴
+380 (97) 788-76-89
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Б/В кавомашина Melitta Avanza series 600 F27/0-100
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
- Приготування молочних напоїв. Завдяки новому Easy Cappuccinatore Melitta Avanza дозволяє легко приготувати латте-маккіато та капучіно, що робить кавовий процес ще більш задовільним.
- Компактні розміри. Avanza - одна з найменших повністю автоматичних кавових машин на ринку, що робить її ідеальним варіантом для будь-якої кухні, особливо з обмеженим простором.
- Великі резервуари для води та зерна. Збільшений контейнер для води та кавових зерен дозволяє готувати каву для багатьох гостей без постійного поповнення води чи зерна.
- Нова панель керування. Тільки розроблена панель керування полегшує використання машини, забезпечуючи зручний та інтуїтивний доступ до всіх функцій.
- Тиха кавомолка: Машину відрізняє тихий подрібнювач кавових зерен, що забезпечує комфорт та зручність використання без надмірного шуму.
- Ідеальне вилучення аромату: Досягнуто ідеального контакту між водою та кавовими зернами, що дозволяє отримати аромат ще ефективніше і забезпечує вишуканий смак кожної чашки кави.

Характеристики:
- Виробник: Melitta
- Код: F27/0-100
- Модель: Avanza series 600
- Тип кавомашини: Автоматична
- Ємність: 1.5 l
- Тиск: 15 бар
- Потужність: 1450 W
- Помел кави: Так
- Ступенів помелу: 5
- Спінювання молока: Так
- Підігрів чашок: Так
- Тип кави: В зернах
- Регулювання міцності кави: Так
- Ступенів міцності: 3
- Регулювання кількості кави: Так
- Заварювання дві кави одночасно: Так
- Колір: Чорний
- Розміри (В.Ш.Г.): 350 x 200 x 455 мм
- Вага: 8,3 кг
- Стан: Вживана
- Гарантія: 3 міс.
Вибір кавових напоїв: З Melitta Avanza ви можете насолоджуватися еспресо, кафе-крем, латте-маккіато та капучіно, задовольняючи різноманітні смакові уподобання. Ви отримуєте надзвичайно якісну та смачну каву у зручних розмірах машини, що допомагає проникнути в повну насолоду кавових експериментів прямо вдома.
Melitta Avanza Series 600 – це сучасна еспресо-машина для домашнього використання, що вражає своєю функціональністю, характеристиками та дизайном.











| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melitta |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.5 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Торгові магазини, Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
- Ціна: 9 390 ₴










