Б/В Кавомашина автоматична JURA ENA 8
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 6 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Компанія JURA повністю удосконалила метод заварювання еспресо. Кава, приготовлена кавомашиною JURA ENA 8, не відрізнити від напою з гарної кав'ярні. Професійна кавомолка Aroma забезпечує ще більш рівномірний процес помелу кави, тим самим збільшуючи інтенсивність аромату на 12,2 %, а новаторська технологія приготування дрібнопористої піни як за помахом чарівної палички створює повітряну та ніжну молочну піну для модних напоїв з молоком. В якості нововведення тепер ENA 8 завдяки функції «Дві чашки» додатково дозволяє одночасно готувати дві порції чорної кави, а продумана функція очищення системи приготування молока гарантує сертифікований

Характеристики:
- Потужність: 1450 Вт
- Тиск: 15 бар
- Кількість напоїв: 15
- Регульований дозатор кави: 68 - 138 мм
- Ємність бункера для води: 1,1 л
- Контейнер для зерен: 125 г
- Контейнер для кавових відходів (порції): 10
- 3D-технологія заварювання: Так
- WiFi-з'єднання: Так
- Процес імпульсної екстракції: Так
- Регульований заварний блок: 6 - 10 г
- Система попередньої ароматизації: Так
- Технологія JURA для приготування дрібнопористої піни: Так
- Система приготування молока: Автоматична
- Індикатор стану обслуговування: Так
- Очищення молочної системи: Так
- Режим енергозбереження та мережевий вимикач: Так
- Налаштування кіл-сті води: Так
- Налаштування ступеня міцності кави (рівнів): 10
- Програмована температура заварювання (рівнів): 3
- Програмована температура гарячої води (рівнів): 3
- Дисплей: 2,8-дюймовий кольоровий
- Підсвічування чашок: Так
- Відділення для меленої кави: Так
- Розміри (Ш.В.Г): 27,1 см x 32,3 см x 44,5 см
- Вага: 9,4 кг
- Бренд: JURA - Швейцарія
- Збірка: Португалія
- Гарантія: 6 міс.
НАПОЇ: Еспресо, 2 х Еспресо, Порція кави, 2 х Порція кави, Капучино, Капучино Екстра Шот, Флет уайт, Флет уайт Екстра Шот, Лате макіато, Лате макіато Екстра Шот, Кава «Бариста», Еспресо доппіо, Кортадо, Порція молочної піни, Гаряча вода








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jura |
| Країна виробник | Португалія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.1 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Висота | 323 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Ширина | 271 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 10 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 125 г |
- Ціна: 22 800 ₴











