Б/В кавомашина Jura E60 Black
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Компанія JURA повністю удосконалила метод заварювання еспресо. Кава, приготовлена кавомашиною E60, не відрізнити від напою з гарної кав'ярні. Оптимальний ступінь помелу забезпечує шестиступінчаста кавомолка AromaG3. Машина швидко і водночас дбайливо перемелює кавові зерна перед кожним приготуванням. Регульований заварний блок об'ємом від 5 до 16 г завжди забезпечує оптимальні умови приготування. Розроблений компанією JURA процес імпульсної екстракції (Pulse Extraction Process) оптимізує час екстракції. Так, для приготування короткого еспресо гаряча вода в імпульсному режимі з короткими інтервалами пропускається під тиском через мелену каву. Завдяки цьому методу повністю розкриваються всі відтінки аромату кави. Користувач може вибирати один із восьми режимів інтенсивності приготування кави, виходячи зі своїх переваг. Отримати ніжну дрібнопористу молочну піну для таких напоїв, як капучино, дозволяє інноваційна технологія приготування дрібної пористої піни. Результат вас потішить!

Характеристики:
- Тиск: 15 бар
- Потужність: 1450 Вт
- Об'єм контейнера для води: 1.9 л
- Об'єм контейнера для кавових зерен: 280 г
- Об'єм контейнера для відпрацьованої кави: 16 порцій
- Регульована камера для заварювання: 5-16 грам
- Тип нагрівального елемента: термоблок
- Матеріал корпусу: пластик
- Габарити приладу (ВхШхГ): 35.1х28х43.9 см
- Вага приладу: 9.8 кг
- Довжина шнура: 1.1 м
- Колір: чорний
- Бренд: JURA - Швейцарія
- Збірка: Португалія
- Стан: Вживана
- Гарантійний термін: 3 міс.
Ідеальна гігієна. Обслуговування сучасної автоматичної кавомашини так само просто, як і приготування вишуканих кавових напоїв. Інтегровані програми ополіскування та очищення піклуються про бездоганну гігієну одним натисканням кнопки. Новинка: дозатор молока, який можна мити в посудомийній машині, змінюється одним рухом руки. Ідеальна гігієна та чудовий результат приготування молочної піни гарантовані у будь-який час.
Просте керування. Який би з кавових напоїв ви не віддали перевагу, кава-машина E60 приготує ваш улюблений вид кави та виправдає ваші надії. Вона дуже зручна в управлінні завдяки розташованим на передній панелі кнопкам для приготування еспресо, кави, капучіно та молочної піни. Автоматична кава-машина E60 для двох чашок на ваше бажання одночасно приготує дві порції еспресо або кави. Сучасний кольоровий РК-дисплей з активною матрицею робить процес керування зрозумілим інтуїтивно. Контейнер для кавових зерен вміщує 280 г продукту і дозволяє довше насолоджуватися улюбленими напоями. Кавові зерна залишаються свіжими завдяки спеціальній кришці для збереження аромату кави. Бункер для води об'ємом 1,9 л, зручно розташований спереду кава-машини, забезпечує більшу автономність. Чіткі симетричні контури, гармонійні лінії, ретельно опрацьовані деталі, елегантність – естетична кава-машина серії E6 вигідно виглядає в інтер'єрі будь-якої кухні. Вона зачаровуватиме вас красою своїх форм ще протягом багатьох років.









| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Португалія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.9 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.8 кг |
| Висота | 351 мм |
| Глибина | 439 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 16 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 280 г |
- Ціна: 13 900 ₴










