
Б/В кавомашина Philips LatteGo EP2231
- В наявності
- Код: EP2231
10 960 ₴
Б/В кавомашина Philips LatteGo EP2231
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Приготування вашого улюбленого напою стало ще простішим завдяки простій сенсорній панелі керування. Ви можете налаштовувати інтенсивність аромату та об'єм порції кави за допомогою меню My Coffee Choice, обираючи потрібні параметри з трьох доступних опцій.
Надійні керамічні жорна з 12-рівневим регулюванням положення дають змогу вам вибрати потрібний помел, від наддрібного до великого. Ці жорна забезпечують не менше ніж 20 000 чашок свіжої ароматної кави.
Капучинатор LatteGo складається з двох елементів, без трубок або прихованих компонентів, що робить його дуже легким в очищенні. Час очищення цієї системи займає менше 15 секунд, а її можна просто промити під краном або в посудомийній машині.

Характеристики:
- Бренд: Philips
- Серія: 2200
- Потужність: 1500 Вт
- Тиск: 15 бар
- Об'єм резервуару для води: 1.8 л.
- Місткість контейнера для зерен: 275 г.
- Максимальна висота дозатора: 150 мм.
- Ємність для молока: 260 мл.
- Використана кава: зерна, мелена
- Приготування капучіно: автоматичне
- Управління: сенсорне
- Кількість чашок, що одночасно готуються: 2
- Види напоїв: еспресо, капучино, кава
- Розміри (ВхШхГ): 37.1 x 24.6 x 43.3 см.
- Вага: 8 кг.
- Стан: Вживана
- Гарантійний термін: 3 міс.
Функції:
- подача гарячої води для чаю
- регулювання міцності кави (ступеня помелу)
- вибір порції (1 або 2 чашки)
- регулювання кількості води
- програмування температури води
- програмування кількості молока
Кавомашина Philips LatteGo EP2231 є настільною моделлю для приготування кавових напоїв із зерен потужністю 1500 Вт з робочим тиском 15 бар. За допомогою сенсорного керування можна вибрати з п'яти видів кави та приготувати напій після одного дотику до екрана дисплея.
Для приготування кави з молочною піною капучинатор LatteGo збиває молоко в ємності 0,26 літра і подає піну в чашку. Міцність та об'єм порції задаються в меню My Coffee Choice. 275 грам зерен кави засипаються в герметичний контейнер, а перед приготуванням напою потрібна кількість перемелюється керамічними жорнами з 12 ступенями помелу.









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 371 мм |
| Глибина | 433 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 12 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
- Ціна: 10 960 ₴










