
Б/В кавомашина Philips LatteGo EP5333
- В наявності
- Код: EP5333
9 580 ₴
+380 (97) 788-76-89
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Б/В кавомашина Philips LatteGo EP5333
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Приготування напоїв за допомогою цього апарату – це справжнє задоволення, гідне справжніх професіоналів. Автоматичний капучинатор вбудований у глечик для молока. Він сконструйований таким чином, що холодне молоко у глеку на виході з носика стає пишною та гарячою молочною пінкою. Просто натисніть кнопку "латте макіато" або "капучино", і кавоварка приготує його за кілька хвилин.

Характеристики:
- Потужність: 1850 Вт
- Тиск: 15 бар
- Використана кава: мелена, зерна
- Приготування капучіно: автоматичне.
- Управління: механічне
- Кількість чашок, що одночасно готуються: 2
- Об'єм резервуару для води: 1.8 л
- Місткість контейнера для зерен: 250 г
- Ємність для молока: Так
- Розміри: 22.1 x 34 x 43 см
- Колір: нержавіюча сталь.
- Вага: 7.2 кг
- Стан: Вживана
- Гарантійний термін: 3 міс.
Функції:
- самоочищення від накипу
- вибір порції (1 або 2 чашки)
- регулювання міцності кави (ступеня помелу)
- подача гарячої води для чаю










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 221 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
- Ціна: 9 580 ₴










