Б/В кавомашина Philips EP2221
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Улюблена кава одним натисканням кнопки. Виберіть еспресо або класичну чорну каву, і кавоварка Philips миттєво приготує її для вас. Насолоджуйтесь смаком улюбленої кави, коли захочете.
Вспінювач молока. Завдяки класичному спінювачу молока ви можете готувати пишну молочну піну прямо в чашці.
Налаштуйте параметри кавоварки. Завдяки функції My Coffee. Легко виберіть одне з трьох налаштувань міцності та кількості кави. Кавоварка запам'ятовує ваші налаштування, і ви можете пити каву ідеального смаку в будь-який момент.

Характеристики:
- Потужність: 1450 Вт
- Тиск: 15 Бар
- Об’єм резервуару для води: 1,8 л.
- Об’єм контейнера для зерен: 250 г.
- Тип управління: сенсорне -механічний
- Cистема «Капучіно»: змішування паром води і молока: є
- Функція моя кава (програмування напою вручну): є
- Автоматичне відключення: є
- Країна виробник: Італія
- Габарити (ВхШхГ): 28.5 × 37.5 × 36 см.
- Вага: 9 кг.
- Стан: Вживана
- Гарантійний термін: 3 міс.
Кавомолка. Жорна виготовлені з 100% кераміки. Вони надзвичайно міцні та точні . Навіть після приготування 20 000 чашок ви отримаєте такі ж результати, як і при першому помелі. Крім того, ви можете вибрати одну з 12 установок помелу зерна.
Система Aroma Extract. Забезпечує оптимальний баланс між температурою заварювання та виділенням аромату . Він регулює потік води та підтримує її температуру від 90 до 98°C, щоб ви могли насолоджуватися смачною кавою.
Керування. Еспресо-машина Philips 2200 має чітку сенсорну панель керування, що робить керування пристроєм надзвичайно простим . Просто виберіть тип кави та торкніться відповідної іконки, і ароматний напій приготується миттєво!












| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 285 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
- Ціна: 8 690 ₴











