Б/В кавомашина Delonghi Perfecta EVO ESAM 428.40.BS
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 6 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Італійські кавомашини лінійки De’Longhi Perfecta Evo створені, щоб допомогти вам насолодитися ідеальним смаком кави вдома. Одним дотиком можна приготувати різноманітні напої: від традиційного еспресо та капучино до кави лонг або навіть цілого кухля кави. Інтуїтивно зрозумілий РК-екран дозволяє дуже легко вибрати потрібний напій або функцію. De’Longhi також забезпечив легке обслуговування, щоб у вас було більше часу, щоб випити смачну каву.
Прямо на головній панелі ви знайдете 4 найпопулярніші рецепти: еспресо, кава, капучино та латте макіато. У меню напоїв ви можете додатково вибрати та насолоджуватися ристретто, еспресо лунго, довгою кавою, доппіо+, латте, флет-білим, капучино+, гарячим молоком, гарячою водою і навіть цілим глечиком фільтр-кави (одним дотиком кавоварка готує до 750 мл смачної та легкої кави). Ця функція дуже зручна при більшій кількості користувачів, або в разі тривалого сніданку чи зустрічі.

Характеристики:
- Виробник: Delonghi
- Країна виробник: Італія
- Тип управління: Сенсорне
- Тип: Автоматична Кавомашина
- Потужність, Вт: 1350
- Тиск, бар: 15
- Об'єм резервуару для води, л: 1,4
- Кавомолка: ємність на 250 г
- Регулювання ступеня помолу: є
- Спосіб встановлення: настільна
- Кава, що використовується: у зернах, мелена
- Функція cappuccino: є
- Контроль міцності кави: є
- Вибір об'єднання об'єму порції: є
- Подача гарячої води: є
- Віддалене керування: немає
- Система самоочищення: є
- Підігрів чашок: є
- Відсік для крапель: є
- Можливість програмування: є
- Можливість фільтрації води: є
- Колір: чорний
- Розміри, мм: 281x400x425
- Вага, кг: 11,5
- Стан: Вживана
- Гарантійний термін: 6 міс.
Натиснувши кнопку Моє меню, ви можете запрограмувати всі напої на свій індивідуальний смак (це як окреме індивідуальне меню!). Відрегулюйте міцність кави та розмір порції (кількість кави та молока).
Завдяки окремій системі приготування молока кавоварка завжди готова зробити ідеальну молочну піну. Перемикач на вбудованому контейнері для молока дозволяє вибрати потрібну консистенцію молока. Крім звичайного коров’ячого молока, можна вживати рослинні напої: соєве, мигдальне або рисове молоко (якість молочної піни залежить від обраного вами виробника та окремого продукту). Функція Clean забезпечує чистоту молочної системи. Коли контейнер для молока не використовується, його можна зручно зберігати в холодильнику. Усі частини можна мити в посудомийній машині.
Програма автоматичного видалення накипу, можливість використання водяного фільтра, програми полоскання для систем приготування кави та молока, а також знімний блок приготування кави забезпечують чистоту кавоварки та смачну чашку кави щоразу.










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.4 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Висота | 281 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 10 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
- Ціна: 15 200 ₴











