
Б/В кавомашина Melitta CAFFEO CI E970-101
- В наявності
- Код: E950-103
8 899 ₴
Б/В кавомашина Melitta CAFFEO CI E970-101
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Melitta Caffeo CI – це відмінний варіант вигідної купівлі кавомашини після повного технічного обслуговування, яке включає професійне чищення, заміну необхідних деталей та перевірку правильності роботи всіх функцій кавомашини.
Робота кавомашини при правильно проведеному обслуговуванні мало чим відрізняється від нової. Вона добре прослужить користувачеві довгі роки без найменшої втрати як кава.
Melitta Caffeo CI врахує індивідуальні уподобання кожного користувача, щоб приготувати ідеальну каву за вашим особистим рецептом.
Вона відмінно підійде кавоманам, які високо цінують канони професійного приготування кави, а незмінно висока німецька якість зробить кавоварку довговічною і надійною в роботі. Ця модель стане чудовим варіантом для використання вдома або у невеликому офісі до 10 осіб.

Характеристика:
- Тип: автоматична
- Автокапучіно: капучіно, латте макіато, гаряче молоко
- Програмування 4 індивідуальних профілів користувача
- Електронне меню, текстовий дисплей
- Підсвічування чашок: так
- Підігріву чашок: так
- Вбудована кавомолка: 5 ступенів помелу
- Двокамерний контейнер для насіння: так
- Використана кава: в зернах і мелена
- Об'єм резервуару для води: 1,8 л
- Потужність: 1400 Вт
- Тиск: 15 Бар
- Кількість чашок: 2 (одночасно і окремо)
- Загальна ємність кавомолки: 270 г
- Вага: 9,3 кг
- Розміри (мм, ШхВхГ): 255 x 352 x 473 см.
- Стан: Вживана
- Гарантійний термін: 3 міс.
Широкий вибір напоїв. Автоматична кавоварка для дому зможе порадувати вас не тільки еспресо, американо або кавою лунго. Завдяки автоматичній системі збивання молока, натисканням всього однієї кнопки кавоварка Melitta приготує чудові капучино і латте макіато. А функція Double Cup допоможе приготувати відразу дві чашки улюбленого напою одночасно.
Ви можете опустити спеціальну трубку в будь-яку зручну вам ємність з молоком, кавоварка зіб'є його в пишну ніжну пінку за лічені миті. Після використання, трубка для подачі молока автоматично очиститься гарячою водою та парою - гігієнічність і безпека приготування молочних напоїв гарантована.
Функція пам'яті. Кавомашина Меліта не тільки допоможе налаштувати всі параметри напою (обсяг, міцність, температура, кількість молока і пінки) під ваш смак, але і запам'ятає ваш вибір. Доступна можливість програмування 4 індивідуальних профілів користувача для кожного автоматичного напою. Виберіть свій профіль при наступному використанні і кавоварка приготує міцний еспресо або латте з повітряною пінкою за особисто вашим рецептом.
Контейнер для двох видів зерен. Melitta CI обладнана вбудованою кавомолкою з 5 ступенями помелу, а також має режим приготування попередньо меленої кави. Відмінною особливістю кавоварки є двокамерний контейнер для зерен. Таким чином, якщо ви любите експерименти зі смаками кави або ваші домочадці віддають перевагу різним сортам, за допомогою простого регулятора ви зможете вибирати якісь кавові зерна ви хочете приготувати саме зараз.
Зручність налаштування і використання. Електронне меню з текстовим дисплеєм зробить управління простим і зрозумілим. Резервуари мають індикацію наповненості, кавоварка Melitta сама подасть сигнал, коли їй знадобиться ваша увага.
Очищення також не займе багато часу. Контейнер для молока можна помістити в посудомийну машину, а блок заварювання промити звичайною водою. Доступні функції автовключення/виключення і ведення статистики приготованих напоїв.














| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melitta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Торгові магазини, Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 352 мм |
| Глибина | 473 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 270 г |
- Ціна: 8 899 ₴










