Б/В кавомашина Delonghi PrimaDonna S ECAM 28.466
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Delonghi Primadonna S – компактна автоматична кавоварка преміум класу, що поєднує в собі стильний дизайн і високий функціонал. Завдяки зручному розташування панелі управління з кнопками приготування напоїв та дворядковим дисплеєм, використання машини стає простим та комфортним. З Delonghi Primadonna S легко готувати еспресо, капучино, латте, макіато або гаряче молоко. Параметри напою налаштовуються під смак користувача – обсяг, температура, насиченість. Сервісні процеси автоматизовані та кофемашина повідомлятиме про необхідність провести декальцинацію або очищення контейнера для молока.

Характеристики:
- Спосіб встановлення: настільна
- Потужність: 1450 Вт
- Тиск: 15 бар
- Об`єм резервуару для води: 2 л
- Ємність контейнера для зерен: 250 г
- Контейнер для жмиху на 14 порцій
- Кава, що використовується: в зернах, мелена
- Колір: сріблястий
- Кавомолка: є
- Регулювання ступеня помолу: + (13 ступенів помелу)
- Функція "cappuccino": автоматичне приготування
- Контроль міцності кави: є
- Вибір об'єму порції: є
- Подача гарячої води: є
- Дисплей: є
- Система самоочищення: є
- Підігрів чашок: є
- Відсік для крапель: є
- Можливість програмування: є
- Можливість фільтрації води: є
- Можливість підключення до зовнішнього джерела води: немає
- Розміри: 345 х 238 х 441 мм
- Вага: 11,5 кг
- Стан: Вживана
- Гарантійний термін: 3 міс.
Delonghi Primadonna S – це ідеальний вибір для справжніх поціновувачів кави, які цінують зручність, якість та стиль. Завдяки цій кавомашині приготування смачного кавового напою стане справжнім задоволенням.












| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 2 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Висота | 345 мм |
| Глибина | 441 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
- Ціна: 10 299 ₴











