
Б/В кавомашина Delonghi Dinamica ECAM 352.55.SB
- В наявності
- Код: ECAM 352.55.SB
14 390 ₴
Б/В кавомашина Delonghi Dinamica ECAM 352.55.SB
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
З кавомашиною Delonghi Dinamica, ви зможете смакувати відмінну каву день за днем і навіть не обмежуватися набором стандартних рецептів, а дивувати друзів власними композиціями. Висока потужність самої машини 1450 Вт і надзвичайно помпа на 15 Бар дозволяють розкрити всі відтінки смаку кавових зерен. Для цього не обов'язково чекати довго. Дійсно, з моменту включення пройде не більше хвилини і ваша кава вже буде розлита по чашках!

Характеристики:
- Потужність: 1450 Вт.
- Тиск: 15 Бар.
- Колір виробу: сірий
- Об'єм резервуару для води: 1,8 л.
- Об'єм контейнера для зерен: 300 г.
- Тип управління: сенсорне
- Cистема «Капучино»: змішування паром води і молока: є
- Максимальна висота чашки: 13,5 см.
- Функція автоматичного Капучино: є
- Функція автоматичного Латте: є
- Функція автоматичного Макіато: є
- Функція автоматичне молоко: є
- Функція кава Лонг: є
- Програмування напою вручну: є
- Автоматичне відключення: є
- Габарити (ВхШхГ): 35 x 23.5 x 44 см,
- Вага: 9,5 кг.
- Стан: Вживаний
- Гарантійний термін: 3 міс.
Кавомашина в лічені хвилини приготує смачний ароматний напій: еспресо, лате, лунго, гаряче молоко. Персоналізація, інтуїтивне меню, підігрів чашок і унікальна система Tubeless гарантують максимальний комфорт при роботі з пристроєм Delonghi ECAM 352.55.SB, а із сенсорним управлінням впорається навіть дитина.
Резервуар для води розрахований на 1,8 літри, ємність для зерен – 300 гр. Це дозволить приготувати багато, дійсно багато кави для великої компанії. Резервуар зроблений легкознімним, що дійсно дуже зручно. Навіть не обов'язково виймати його повністю, щоб долити води!
У систему вбудовано цілий набір програм для самообслуговування: програма видалення накипу, автоматичного очищення і ополіскування. Щоразу після закінчення приготування порції напою рекомендується проводити очистку апарату водою. Досить просто вибрати цю опцію в меню. Процес займає буквально секунди, в будь-якому випадку, не варто ним нехтувати, щоб кавомашина працювала без найменших збоїв в подальшому.










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 12 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 300 г |
- Ціна: 14 390 ₴










