
Б/В кавомашина Delonghi Eletta TOP ECAM 45.760.W
- В наявності
- Код: ECAM 45.760.W
12 990 ₴
Б/В кавомашина Delonghi Eletta TOP ECAM 45.760.W
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Автоматична кавоварка Delonghi Eletta Cappuccino TOP - ідеальна пропозиція для любителів хорошої кави, приготованої в істинно італійському стилі. Кавоварка створена, щоб виправдати всі очікування кавознавців. Завдяки інноваційній системі автоматичного спінювання молока LatteCrema ви також зможете насолодитися оксамитовим капучіно, приготованим лише одним натисканням кнопки. Крім того, для вашої зручності кавова машина оснащена дисплеєм, який легко проведе вас через весь процес заварювання та допоможе у всіх заходах з обслуговування.

Характеристики:
- Тип пристрою: Автоматична еспресо-машина
- Потужність: 1450 Вт
- Управління: Електронне
- Тиск: 15 бар
- Ємність бака для води: 2 л
- Ємність резервуара для кави: 400 г
- Спінювання молока: автоматичне спінювання молока
- Тип кави: Мелена; Зерна
- Вбудована кавомолка: є
- Приготування 2 еспресо одночасно: так
- Регулювання: Регулювання міцності кави; Регулювання кількості завареної кави
- Автоматичне обслуговування: Очищення молочної системи
- Ємність бака для відходів: 14 порцій
- Знімний резервуар для води;
- Сенсорна панель
- Система Latte Crema
- Можливість використання фільтра для води
- Програматор жорсткості води
- Підігрів чашок: Так
- Колір: білий
- Висота: 36,1 см
- Ширина: 26 см
- Довжина: 46,9 см
- Вага: 11 кг
- Стан: Вживана
- Гарантійний термін: 3 міс.
Кавомолка з 13-рівневим регулюванням помелу. Від відповідного ступеня помолу зерен залежить смак і аромат ідеального еспресо, який також є основою для всіх видів молочної кави. Delonghi Eletta Cappuccino TOP оснащена сталевою кавомолкою з 13-рівневим регулюванням ступеня помолу, що гарантує максимальну персоналізацію рівня помелу зерен. Крім того, сталевий млинок забезпечує більшу точність налаштувань, а сталева конструкція також збільшує довговічність і стійкість до пошкоджень.
Система спінювання молока. Кавоварка Delonghi Eletta Cappuccino TOP поєднує в собі передові технічні рішення з любов'ю до кави з відмінною точністю. Результатом цього поєднання є інноваційна система спінювання молока LatteCrema з технологією двох окремих гідравлічних систем і точного електронного керування.
Заварювальний блок. Знімний заварювальний блок і доступ до внутрішньої частини машини гарантують гігієнічне використання та тривалу роботу пристрою без додаткових витрат, пов’язаних із придбанням спеціалізованих засобів для обслуговування та чищення, а також необхідність обслуговування машини в спеціальних технічних пунктах. Завдяки цьому ви не тільки заощадите час, але й легко підтримуватимете кавоварку в чистоті, сприяючи подовженню терміну її служби. Ви можете виконувати всі дії з очищення самостійно.
Автоматичне промивання та видалення накипу. Кавоварка оснащена автоматичною системою очищення та видалення накипу. Лінії очищаються від залишків кави відразу після включення під час автоматичного промивання. У той же час внутрішній контур нагрівається, щоб кава могла готуватися швидше та з потрібною температурою. Безпосередньо перед вимкненням машини система знову промиваються, щоб видалити кавовий пил, що забезпечить найкращий смак свіжої кави щоразу. Крім того, всі частини пристрою прості в обслуговуванні, що полегшує утримання пристрою в чистоті.







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 2 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 361 мм |
| Глибина | 469 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 12 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 400 г |
- Ціна: 12 990 ₴










