Б/В кавомашина Melitta Solo Perfect Milk E950-103
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Щоб приготувати улюблену каву, вам не потрібно молоти її або дозувати самостійно, оскільки вона робить це повністю автоматично. Все, що вам потрібно зробити, це поставити чашку на підставку і натиснути кнопку. Ця модель кавомашини зробить багато роботи за вас, сигналізуючи про необхідність доливання води або кавових зерен, а також спорожнення піддону для крапель. Приготування ароматної кави з кавомашини ще ніколи не було таким простим.
Еспресо-машина MELITTA Solo E950-103, яка вписується в будь-який інтер'єр. Вона має вбудовану сталеву кавомолку. Ви можете приготувати (еспресо, еспресо -маккіато, крема та рістретто, капучино, лате), а за гігієну машини буде подбати система автоматичного очищення, яка активується одразу після запуску пристрою.

Характеристики:
- Тип кавоварки: Автоматична
- Потужність: 1400 Вт
- Тиск: 15 бар
- Об'єм резервуару для води: 1,2 л
- Використана кава: зернова
- Кавомолка: так (125 г)
- Регульований диспенсер: до 135 м
- Регулювання ступеня помелу: є
- Функція cappuccino: ручне приготування
- Контроль міцності кави: є
- Вибір обсягу порції: є
- Подача гарячої води: є
- Система самоочищення: є
- Підігрів чашок: є
- Дренажний відсік для крапель: є
- Можливість фільтрації води: є
- Колір: сірий/чорний
- Розміри (В.Ш.Г.): 325 x 200 x 455 мм
- Вага: 8,3 кг
- Стан: Вживана
- Гарантія: 3 міс.
Подвійний дозатор. За допомогою подвійного дозатора ви можете приготувати одну чашку кави або заварити дві одночасно. Цей дозатор підходить як для широких, так і для вузьких чашок.
Вбудована кавомолка. Вбудована в машину кавомолка дозволяє використовувати кавові зерна, що дуже зручно. Просто засипте кавові зерна в кавоварку - вони будуть змелені на льоту, безпосередньо перед заварюванням. Свіжозмелена кава має найкращий смак і аромат. Замість того, щоб тягнутися за готовою меленою кавою або молоти зерна самостійно, ви можете покластися на функціональність цієї кавомашини.
Регульована міцність кави. Готуйте саме ту каву, яку ви любите. Ця кавоварка дозволяє регулювати міцність кави відповідно до вашого особистого смаку. Ви можете вибрати один з декількох рівнів інтенсивності: якщо вам потрібен сильний заряд бадьорості, виберіть максимальну міцність, а якщо ви хочете трохи м'якшої кави, ви можете змінити налаштування інтенсивності і приготувати набагато більш делікатну каву, і все це в простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб.
Регулювання кількості кави. За допомогою цієї кавомашини ви можете налаштувати точну кількість кави, яка потрапляє у вашу чашку. Таким чином, ви можете приготувати саме ту кількість кави, яка необхідна для вашої чашки. Регулювання дуже просте та інтуїтивно зрозуміле.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melitta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.2 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Торгові магазини, Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 334 мм |
| Глибина | 459 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 125 г |
- Ціна: 7 699 ₴










