Б/В кавомашина Nivona CafeRomatica NICR 777 Type 506
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Nivona CafeRomatica 777 вражає своїми особливостями: більш тихий подрібнювач, передня частина в дизайні Silver Line, капучино та інші види кави з молоком готуються натисканням кнопки, Мій Кава - індивідуальні рецепти кави, що зберігаються одним натисканням кнопки, програмування всіх рецептів в реальному часі, надзвичайно низький рівень шуму, кавомолка із загартованої сталі, знімний вузол приготування для спрощення та підвищення якості. очищення, регулювання температури кави в 3 етапи, регулювання міцності кави в 5 етапів, режим ECO та вимикач для досягнення майже нульового споживання енергії, автоматична система ополіскування для збивача піни, програми для очищення, видалення накипу та полоскання, що запускаються одним натисканням кнопки, функція стати стіки та моніторингу необхідності технічного обслуговування, підсвічування чашки для додаткової естетичної привабливості, автоматичний контроль рівня води та кавових зерен, індивідуальне налаштування ступеня помелу, що регулюється по висоті вихід для кави (до 14 см).

Характеристики:
- Кавомашина NIVONA 768
- Тип: Еспресо автоматична
- Потужність 1455 Вт
- Тиск 15 бар
- Дисплей: Так
- Вбудована кавомолка: Так
- Приготування капучіно: Автоматичне.
- Регулятор міцності кави: Так
- Приготування двох чашок: Так
- Функція автоматичного відключення: Так
- Персональне програмування "моя кава": Так
- Об'єм резервуару для води 2 л.
- Контейнер для кавових зерен: 250 г
- Мелена кава: Так
- Зернова кава: Так
- Подача гарячої води: Так
- Підігрів чашок: Так
- Дренажний відсік для крапель:Так
- Система самоочищення: Так
- Матеріал корпусу: Пластик + нержавіюча сталь
- Колір: Сріблястий
- Розміри (Ш.В.Г): 24 x 34 x 46 см
- Вага з упаковкою 9 кг
- Гарантія: 3 міс.
Система збалансованого аромату (Aroma Balance System). Три ароматичні профілі для досягнення максимального аромату і точно збалансованої екстракції.
Один дотик Spumatore - для приготування капуччино натисканням лише однієї кнопки.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nivona |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 2 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1455 Вт |
| Стан | Вживані |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 10 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
- Ціна: 10 199 ₴










