
Б/В кавомашина Delonghi Magnifica ESAM 02.110.SB
- Готово до відправки
- Код: ESAM 02.110.SB
5 990 ₴
Б/В кавомашина Delonghi Magnifica ESAM 02.110.SB
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Кавомашина DeLonghi ESAM 02.110 Magnifica - модель автоматичного типу, яка може готувати одночасно дві чашки кави. Однак ця кавоварка може готувати й інші види напоїв: капучіно або латку. Вона відрізняється не просто наявністю всіх необхідних функцій, а й сучасним дизайном. Стриманий чорний колір корпусу кавоварки, розбавлений елементами сріблястого кольору, ототожнюється з міцною чорною кавою.
Управління кавоваркою досить просте. На передній панелі корпусу кавоварки розташовані кнопки включення і кнопки для приготування однієї або двох чашок. А під кнопками знаходяться регулятори, за допомогою яких можна змінювати міцність кави та кількість води на порцію, а також регулятор інтенсивності подачі пари праворуч від кнопок. Щоб зробити улюблений напій, потрібно мінімум вашої участі. DeLonghi Magnifica ESAM 02.110, яка є експертом у кавовій майстерності – це означає довірити їй усі тонкощі приготування.

Характеристики:
- Тип: автоматична
- Розміри (см ВхШхГ): 36х28х40,5
- Вага: 10 кг
- Тип кави: в зернах і мелена
- Вбудована кавомолка: металеві жорна, 13 ступенів помелу
- Місткість кавомолки: 200 г
- Регулювання міцності і об'єму кави
- Надійний еко-бойлер з постійною підтримкою температури
- Об'єм резервуару для води: 1,8 л
- Контейнер для відходів: 14 порцій
- Потужність: 1450 Вт
- Тиск: 15 Бар
- Кількість чашок: 2
- Приготовання капучино: ручне
- Автоматична декальцинація
- Стан: Вживана
- Гарантійний термін: 3 міс.
Надійна кавомолка. Кавомашина Delonghi 03.110 / 03.120 обладнана вбудованою кавомолкою зі зносостійкими металевими жорнами. Вони з легкістю подрібнять вашу улюблену зернову каву у рівномірний порошок згідно з одним з 13 можливих ступенів помелу. Завдяки запатентованій технології, в кавомашині не залишається залишків меленої кави від попереднього використання - ваш напій буде приготовано виключно зі свіжомелених зерен.
Також доступна функція приготування попередньо мелених зерен - достатньо включити передбачений режим і засипати мелену каву в спеціальний відсік.
Індивідуальне налаштування. На передній панелі кавомашини бу розміщені зручні механічні регулятори, за допомогою яких ви завжди можете налаштувати необхідну міцність і обсяг напою. Також тут представлені кнопки включення, приготування однієї/двох чашок напою, подачі пари і світлові індикатори системних повідомлень кавомашини. Без десятка додаткових функцій, ця кавоварка відмінно впорається зі своїм головним завданням - приготуванням смачної кави.
Класичний капучинатор. Кавоварка Delonghi зможе без зусиль догодити любителям латте і капучино за допомогою ручного капучинатора, який потужним потоком пари перетворить молоко у повітряну пінку. Капучинатор має два режими роботи і дозволяє регулювати пишність молочної пінки.
Використання та чистка. Автоматична кавоварка Делонгі не завдасть клопоту у використанні. Вона обладнана місткими резервуарами для води, зерен і відходів. Коли кавомашині знадобиться ваша увага, вона сама повідомить вас про це за допомогою світлових індикаторів.
Знімні резервуари кавомашини легко очищуються. Чистка блоку заварювання також не вимагає використання спец засобів - достатньо промити його проточною водою. Коли ж кавомашині знадобиться більш серйозна очистка, вона повідомить вас про необхідність проведення автоматичної декальцінаціі. За допомогою цієї функції і спеціального засобу, ви очистите водну систему кавомашини від накипу і забезпечите її безперебійну роботу.
Також передбачені режими очікування і автовідключення при невикористанні, регульований по висоті дозатор дозволить використовувати будь-яку чашку, а поверхня для підігріву чашок розкриє нові грані смаку улюбленої кави.











| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 200 г |
- Ціна: 5 990 ₴










