Б/В кавомашина JURA ENA 4 Black
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 6 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
ENA 4 Full Metropolitan Black — нова компактна кавомашина від компанії JURA на одну чашку, це результат багаторічного досвіду та пристрасті до інтелектуальних продуктів. Ви безсумнівно відчуєте різницю.
Кавомашина JURA ENA 4 Full Metropolitan Black неймовірно проста у використанні: просто натисніть кнопку та насолоджуйтеся. Ви можете попередньо вибрати три рівні аромату вказавши, що хочете використовувати мелену каву. Відповідно до девізу JURA «Свіжемолота, а не в капсулах» кавомолка AromaG3 забезпечує винятково швидке подрібнення за збереження всього аромату зерен.
Інтелектуальний процес імпульсної екстракції (PEP.) оптимізує час екстракції та відкриє Вам нові аромати. Це забезпечить максимальну легкість під час вибору об'єму чашки.

Характеристики:
- Напитки: Еспресо, Порція кави, Порція кави доппіо, Еспресо доппіо
- Інтелектуальна система подавання води (I.W.S.): так
- Процес імпульсної екстракції: так
- Кавомолка: Багатоступенева кавомолка AromaG3
- Високопродуктивний насос: 15 Бар
- Видалення вапняних відкладень солей: так
- Енергоощадний режим: так
- Налаштування кількості води: так
- Налаштування ступеня міцності кави: 3
- Програмовний час вимкнення: так
- Відділення для меленої кави: так
- Регульований дозатор (капучино/кава): 75 - 105 мм
- Місткість бункера для води: 1,1 л
- Обсяг контейнера для кавових зерен: 125 г
- Контейнер для відходів (порції): 10
- Довжина мережевого шнура: 1,1 м
- Потужність: 1450 W
- Розміри (Ш.В.Г.): 27,1 x 32,3 x 44,5 см
- Вага: 8,4 кг
- Бренд: JURA - Швейцарія
- Збірка: Португалія
- Гарантія: 6 міс.
ENA 4 Full Metropolitan Black має невеликі габарити, тому її можна зручно розмістити в будь-якому місці. ENA 4 Full Metropolitan Black — це ще й гарне дизайнерське рішення. Вона втілює в собі просту елегантність, а циліндричний резервуар для води додає стильного акценту.








| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Португалія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.1 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Вживані |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Ні |
| Контроль міцності кави | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Висота | 323 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Ширина | 271 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 10 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 125 г |
- Ціна: 13 799 ₴










