
Б/В кавомашина Philips LatteGo EP3246
- В наявності
- Код: EP3246
12 770 ₴
Б/В кавомашина Philips LatteGo EP3246
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Все, що вам потрібно, - це кнопка, щоб легко приготувати ароматну каву - еспресо, класичну чорну каву, капучино або латте Маккіато. Проста у використанні літньої системи піноутворення молока поповнить молочну каву з оксамитовою гладкою піною, а її очищення займе лише 15 секунд

Характеристики:
- Бренд: Philips
- Серія: 3200
- Потужність: 1500 Вт
- Тиск: 15 бар
- Об'єм резервуару для води: 1.8 л.
- Місткість контейнера для зерен: 275 г.
- Максимальна висота дозатора: 150 мм.
- Ємність для молока: 260 мл.
- Використана кава: зерна, мелена
- Приготування капучіно: автоматичне
- Управління: сенсорне
- Кількість чашок, що одночасно готуються: 2
- Види напоїв: еспресо, капучино, кава, латте макіато, американо
- Розміри (ВхШхГ): 37.1 x 24.6 x 43.3 см.
- Вага: 8 кг.
- Стан: Вживана
- Гарантійний термін: 3 міс.
Функції:
- подача гарячої води для чаю
- регулювання міцності кави (ступеня помелу)
- вибір порції (1 або 2 чашки)
- регулювання кількості води
- програмування температури води
- програмування кількості молока
Кавомашина Philips LatteGo EP3246 є настільною моделлю для приготування кавових напоїв із зерен потужністю 1500 Вт з робочим тиском 15 бар. За допомогою сенсорного керування можна вибрати з п'яти видів кави та приготувати напій після одного дотику до екрана дисплея.
Для приготування кави з молочною піною капучинатор LatteGo збиває молоко в ємності 0,26 літра і подає піну в чашку. Міцність та об'єм порції задаються в меню My Coffee Choice. 275 грам зерен кави засипаються в герметичний контейнер, а перед приготуванням напою потрібна кількість перемелюється керамічними жорнами з 12 ступенями помелу.









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 371 мм |
| Глибина | 433 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 12 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
- Ціна: 12 770 ₴










