
Б/В кавомашина Delonghi Perfecta Cappuccino Touch ESAM 5600.S
- В наявності
- Код: ESAM 5600.S
10 390 ₴
Б/В кавомашина Delonghi Perfecta Cappuccino Touch ESAM 5600.S
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
За допомогою Delonghi Perfecta Cappuccino можна приготувати вершковий капучино для успішного початку дня, оксамитовий латте макіато для відновлення сил у другій половині дня або ідеальне кафе латте після насиченого дня: незалежно від того, яка можливість ваша фірмова кава з молоком завжди має бути ідеальною. Така кавоварка ідеально підійде для дому, офісу, салону краси чи шоу-руму.
Автоматична кавоварка DeLonghi ESAM 5600 Perfecta Сappuccino оснащена запатентованою технологією приготування капучіно. Завдяки капучинатору ви без особливих зусиль зможете готувати молочно-кавові напої. Всього одним натисканням на кнопку, ви отримаєте чудовий класичний капучіно. Також у вас завжди є можливість відрегулювати міцність кави або створити власний напій.

Характеристики:
- Бренд: DeLonghi
- Модель: ESAM 5500.T
- Потужність: 1350 Вт
- Тиск пари: більше 15 бар
- Об'єм резервуару для води: 1,7 л.
- Місткість контейнера для зерен: 250 г
- Місткість контейнера для молока: 0,5 л
- Місткість контейнера для відходів: 12 порцій
- Тип: Еспресо (автоматична)
- Тип кави: Зернова, мелена
- Тип керування: Сенсорне
- Автоматичне приготування напоїв: Еспресо, Американо, Капучіно, Латте, Макіато, Гаряча вода
- Приготування порцій за 1 раз: 2
- Сфера використання: Для дому
- Габарити: 28.5×37.5×36 см
- Вага: 11 кг
- Стан: Вживана
- Гарантійний термін: 3 міс.
Стильний та зрозумілий дисплей: Дуже просте керування завдяки символам EasyTronic: тут, наприклад, відображається міцність кави, підказка наповнити резервуар для води та видалити накип.
Автоматизована робота та очищення: Perfecta ESAM 5600 не тільки сама може приготувати вам улюблену каву, автоматично зіб'є молочну пінку, але й автоматично відключиться після використання, також є таймер, та дисплейне повідомлення про необхідність очищення приладу та видалення накипу від використання жорсткої води. Також заварну групу можна повністю зняти для легкого чищення. Ця модель обладнана містким контейнером для відпрацьованої кави, резервуаром для води 1,7 л та відсіком для зерен об'ємом 250г – точно не доведеться додавати воду чи зерна після кожної другої чашки. Конструкція знімного блоку молока дозволяє зберігати його в холодильнику.
Підігрів чашок: Для багатьох поціновувачів справжньої кави ця функція невід'ємна, адже завдяки їй можна попередньо нагріти судини, щоб при попаданні кави в чашки вона не так швидко охолоджувалась, а навпаки зберігала свій неповторний смак та аромат.
Технологія шліфування, помелу кави: Вбудований конусний млин подрібнює зерна перед кожним процесом заварювання. Ступінь помелу можна регулювати на 13 рівнях відповідно до індивідуальних уподобань. Завдяки кришці зберігається аромат зерен.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.7 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 12 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
- Ціна: 10 390 ₴




