Б/В кавомашина Philips Saeco Xelsis HD8943
Всі кавоварки привезені з Європи, пройшли обов'язкове технічне обслуговування, надаємо гарантійний талон терміном 3 міс. Надішлемо додаткові фото та відео роботи. Проконсультуємо та допоможемо підібрати кавомашинку за вашими вподобаннями та бюджетом!
Ця модель преміум сегмента створена для справжніх поціновувачів різних кавових напоїв, Saeco Xelsis дозволяє створити до шести різних профілів, в кожному з яких буде передбачено дев'ять різних видів улюблених напоїв.
Будь-який напій ви приготуєте всього одним дотиком! Еспрессо, лате, неміцну каву або капучино можуть бути індивідуально налаштовані саме для вас за допомогою великого дисплея і сенсорних кнопок. Ваші налаштування будуть збережені під індивідуальним символом. У кожному профілі ви можете змінювати міцність напою, його кількість і температуру, а також щільність і кількість молочної пінки.
Герметичний бункер забезпечує свіжість кавових зерен, а кавомолка з керамічними жорнами автоматично підлаштується під ваш тип кави. Робота кавоварки Xelsis практично безшумна, для економії енергоспоживання використовуються функції «еко режим» і «режим очікування». Нова система збивання молока: кавоварка збиває молоко, використовуючи спеціальний молочний графин, який легко знімається для чищення або зберігання в холодильнику. Автоматичні системи очищення молочного і кавового трактів допоможуть вам завжди містити кавоварку в чистоті.

Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Максимальний тиск: 15 бар
- Об'єм глечика для молока: 0,5 л
- Об'ємг резервуара для води: 1,6 л
- Ємність контейнера для кави в зернах: 350 г
- Місткість контейнера для відходів: 14 порцій
- Контроль міцності кави
- Матеріал бойлера: Нержавіюча сталь
- Подача гарячої води
- Регулювання помелу
- Система самоочищення
- Тип кави: Зерна / мелена
- Каппучинатор
- Дисплей кольоровий TFT
- Габарити: 280 х 380 х 440 мм
- Вага: 15,8 кг
- Колір корпусу: Чорний
- Країна виробник: Італія
- Стан: Вживана
- Гарантійний термін: 3 міс.
Переваги:
- Вбудовано 2 капучинатори, так що не доведеться робити перестановку. Є автоматичний з додатковим глечиком на 500 мл, а також ручний у формі парового крана. Це сподобається всім любителям молочних кавових напоїв і навіть тим, кому дуже складно догодити.
- Передбачено опцію автоматичного парового очищення молочного контуру. Для цього навіть не доведеться натискати кнопку.
- Використовується 2 незалежні бойлери, що допомагає швидко перемикатися між тим, щоб приготувати каву та збити молоко.
- Можливості регулювання молочної пінки. Це здійснюється в налаштуваннях і зберігається у пам’яті пристрою. Наприклад, для латі потрібно більше піни, а для капучино менше – все це знатиме кавоварка. Причому в пристрої передбачено до 6 профілів налаштувань будь-яких напоїв, що точно підійде для великої родини.
- Також у цій моделі передбачено 3 таймери. Можна налаштувати у пам’яті пристрою вихідні та будні дні, календар. Але машина не готує напій, а тільки вмикається у певний час і починає підігрів.










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeco |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.6 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Вживані |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.6 кг |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Місткість контейнера для відходів | 12 порц. |
| Об'єм контейнера для зерен | 350 г |
| Тип нагрівача | бойлер |
- Ціна: 11 499 ₴











